02166572100 تلگرام واتس آپ اینستاگرام آپارات

تضمین کیفیت

 

 

فروشگاه اینترنتی کتاب جهش وابسته به مرکز نشرجهش دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی از توسعه تجارت و رسانه دیجیتال و عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و عضو اتحادیه ناشران وکتابفروشان تهران می باشد.

استراتژی فروشگاه اینترنتی کتاب جهش ،ارایه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ خدمات نوین، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ فرهنگ استفاده از اینترنت، دسترسی آسان به اطلاعات کامل محصولات، امکان مشاوره و تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات، ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان اصلی کتاب، افزایش دانش فنی مشتریان قبل از خرید ، گسترش بازار با ایجاد و حفظ مشتریان وفادار، استراتژی پشتیبانی سایت برای حفظ و ارتقای رضایت مشتری و حذف محدودیت زمان و مکان در خرید می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی کتاب جهش اصل مشتری‌مداری وکسب رضایت حداکثری مشتریان را سرلوحه تمام برنامه‌ها و اقدامات قرار داده و منافع خود را جدا از منافع مشتریان نمی‌بینیم.

فروشگاه اینترنتی کتاب جهش به شما عزیزان این تضمین را می دهدکه تمام محصولات ارائه شده در وب سایت کتاب جهش، با گارانتی اصل و کیفیت معتبر توزیع می گردد. فروشگاه اینترنتی کتاب جهش ، با اکثر ناشران و موزعان معتبر، به صورت رسمی و قانونی همکاری دارد و مسلمأ هیچگونه کتاب کار کرده ( دست دوم ) یا تقلبی و یا غیر اصل در فروشگاه اینترنتی کتاب جهش به فروش نمی رسد. از این رو ما این اطمینان را به مشتریان می دهیم که تمامی کتاب‌ها دارای برچسب معتبر می باشندو قیمت مندرج در کتاب همان قیمت اعلامی ناشر کتاب می باشد وکتاب جهش هیچ گونه تغییر در قیمت کتاب انجام نمی‌دهد و تمام محصولات با قیمت اعلامی ناشر بروز رسانی می گردد.

  • مشتری گرامی، لطفاً پس از تحویل کتاب درصورت وجود مشکل ، از قبیل مشکلات فنی تولید ( ناقصی صفحات کتاب ، سفیدی تعدادی از صفحات،  پشت و رو بودن کتاب،  مشکلات صحافی یا چاپی کتاب) ، می‌بایست با گرفتن عکس موارد نواقصی را از طریق شماره واتساپ 09204144915 به واحد پشتیبانی اعلام فرمایید تا پس از تایید واحد پشتیبانی ، حداکثر تا 10 روز کاری فرصت دارید کتاب را برای بررسی به آدرس واحد پشتیبانی ( میدان انقلاب ، ابتدای خیابان آزادی نرسیده به جمالزاده شمالی کوچه قایم مقام پلاک 5 کد پستی :1418914664 ) ارسال نمایید.
  • توجه : مشتری گرامی، لطفاً پس از هماهنگی با واحد پشتیبانی و نیز بسته بندی از طریق پست پیشتاز نسبت به ارسال کتاب اقدام فرمایید. درصورت تایید مشکل فنی طبق موارد فوق ، هزینه عودت کتاب ناقصی به حساب مشتری منظور خواهد گردید.
  • فروشگاه اینترنتی کتاب جهش ، بسته های ارسالی ازطریق پست و یا سایر موارد را در بسته بندی پاکت و کارتن و با بیمه اداره پست به آدرس مشتری ارسال می‌نماید بنابراین پست مسئولیت تحویل صحیح وسالم بسته به مشتری را برعهده دارد.
  • لطفا موقع تحویل بسته از مامور پست درصورت مشاهده هرگونه ایراد در بسته بندی که موجب آسیب و مخدوش شدن کتاب ارسالی گردیده است از تحویل بسته خودداری نمایید.

از جدیدترین کتاب ها در کتاب جهش مطلع باشید