02166572100 تلگرام واتس آپ اینستاگرام آپارات

ارسال سریع

 

ارسال سریع کتاب‌های خریداری شده از فروشگاه اینترنتی کتاب جهش

با عنایت براینکه تمام سفارش های مشتری تنها در روز های کاری امکان پذیر است و در روز های جمعه و تعطیلات رسمی، سفارشات شما ثبت خواهد شد و در روزهای غیر تعطیل، اقدامات لازم برای ارسال سفارش شما مشتریان عزیز، صورت خواهد گرفت. سفارش های مشتری ظرف مدت 2 الی 3 روز کاری (روزهای کاری تمامی روزهای هفته به جز جمعه‌ها و تعطیلات رسمی از ساعت 8 صبح تا 17 عصر می‌باشد) نهایی و به مقصد ارسال می‌شود.

 

فروشگاه اینترنتی کتاب جهش برای آن دسته از مشتریان که تقاضای ارسال سریع بسته را دارند اقداماتی در نظر گرفته است که به شرح ذیل می باشد .

 

  • ارسال از طریق پیک

در حال حاضر فقط در شهر تهران امکان پذیر بوده و کلیه سفارشاتی که تا قبل از ساعت 8 هر روز آماده ی تحویل باشند (بر اساس زودترین زمان ارسال سفارش) پس از هماهنگی با مشتری زمان تحویل از ساعت 9 همان روز تا حداکثر 12 ساعت کاری بعد خواهد بود . هماهنگی ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت 8 آماده تحویل باشند به روزکاری بعد موکول خواهند شد. لازم به توضیح است که تحویل سریع شامل روز های جمعه و تعطیلات رسمی نمی باشد. 

 

  • ارسال ازطریق سامانه حمل و نقل  اتوبوس و هوایی

درصورت درخواست ضرورت ارسال سریع توسط مشتریان شهرستان ، فروشگاه اینترنتی کتاب جهش برای همکاری با عزیزان اقدام به ارسال بسته ازطریق سامانه های حمل ونقل اتوبوس و هوایی خواهد نمود البته ارسال بسته در چنین مواقعی مستلزم هزینه می باشد که مشتری می بایست با واحد پشتیبانی هماهنگی لازم را بعمل آورده و هزینه آن را پرداخت نماید.

 

 مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی کتاب جهش درصورتی که درخواست ارسال سریع دارید لطفا همزمان با سفارش کتاب با واحد پشتیبانی (02166572100-09204144915) تماس و مراتب را اعلام نمایید تا واحد پشتبانی حدالامکان موارد را برای ارسال سریع انجام دهند.

 

از جدیدترین کتاب ها در کتاب جهش مطلع باشید